O nás

Naše firma působí na trhu autobusové dopravy od roku 1991. Poskytujeme mezinárodní a vnitrostátní autobusovou dopravu na přání zákazníka a pravidelnou linkovou dopravu zaměstnanců pro velké české firmy.

 

Disponujeme vysoce pohodlnými zájezdovými autobusy značek MERCEDES – BENZ Sprinter, MERCEDES – BENZ Travego, VDL Futura, IVECO Evadys o kapacitě 19, 49, 50 a 57 míst a linkovými autobusy značek SOR, RENAULT Master, MERCEDES – BENZ Sprinter o kapacitě 45 a 19 míst. Naše zájezdové autobusy jsou vybaveny bezpečnostními pásy, klimatizací, a splňují emisní normu EURO 5. Zájezdové autobusy MERCEDES – BENZ Travego, VDL Futura a IVECO Evadys jsou vybaveny WC.

Vozový park

Disponujeme vysoce pohodlnými zájezdovými autobusy značek MERCEDES – BENZ Sprinter, MERCEDES – BENZ Travego, VDL Futura, IVECO Evadys o kapacitě 19, 49, 50 a 57 míst a linkovými autobusy značek SOR, RENAULT Master, MERCEDES – BENZ Sprinter o kapacitě 45 a 19 míst.

 

Všechny naše zájezdové autobusy jsou vybaveny bezpečnostními pásy, klimatizací, velkou kapacitou zavazadlových prostorů, chladničkou, mikrofonem a splňují emisní normu EURO 5.

Autobusy IVECO Evadys, MERCEDES – BENZ Travego, VDL Futura jsou vybaveny také WC.

 

MERCEDES – BENZ Travego (49+1 míst)

VDL Futura (50+1 míst)

IVECO Evadys (57+1míst)

MERCEDES – BENZ Sprinter (19 + 1 míst)

Autobusová doprava

Zajišťujeme tuzemskou a zahraniční autobusovou dopravu pro školy, školky, firmy, soukromé subjekty a další. Dále zajišťujeme pravidelnou linkovou dopravu zaměstnanců pro velké české firmy.

Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni zákazníkovi vytvořit nabídku přímo na míru za velice příznivé ceny. Nabízíme ty nejkvalitnější služby a komfort na vysoké úrovni. Během jízdy se setkáte s příjemnými řidiči, kteří jsou proškoleni v oboru.

Nabízíme

vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu

pravidelnou linkovou dopravu osob do zaměstnání

vysokou kvalitu služeb a vstřícné jednání

příjemné a proškolené řidiče v oboru

příznivé ceny

Služby

Na přání zákazníka zajišťujeme občerstvení v autobusu za velice příznivé ceny.

Všechny naše zájezdové autobusy disponují vysoce pohodlnými sedadly, velkou kapacitou zavazadlových prostorů, bezpečnostními pásy, klimatizací, TV a mikrofonem.

Díky týmu profesionálních, vysoce proškolených řidičů se nemusíte obávat o svoji bezpečnost během cesty.

Kontakt

SEKO BUS Plzeň s.r.o.

Mikulášská třída 266/12 326 00 Plzeň

IČ: 26401177

DIČ: CZ26401177

Nonstop dispečink: +420 728 471 456

Kancelář: +420 728 471 456

Email: sekobus@sekobus.cz